Pomoc s reverzní osmózou

Warranty - REVERSE OSMOSIS

Záruka - REVERZNÍ OSMÓZA

Registrace Záruka Na váš produkt se vztahuje automatická 1letá záruka, která platí při nákupu. Pokud byste si chtěli zdarma prodloužit záruku o několik let, pak jednoduše zaregistrujte svou záruku.Zaregistrovat se

Záruka - REVERZNÍ OSMÓZA

Registrace Záruka Na váš produkt se vztahuje automatická 1letá záruka, která platí při nákupu. Pokud byste si chtěli zdarma prodloužit záruku o několik let, pak jednoduše zaregistrujte svou záruku.Zaregistrovat se

POMALÝ/ ŽÁDNÝ PRŮTOK VODY Z FAUCETU

Nejčastějším důvodem zpomalení nebo zastavení průtoku vody na naší jednotce reverzní osmózy je nutnost výměny filtruZablokované filtry – vyměňte filtry Ohnuté trubky - Zkontrolujte, zda některá trubka v systému není ohnutá...

POMALÝ/ ŽÁDNÝ PRŮTOK VODY Z FAUCETU

Nejčastějším důvodem zpomalení nebo zastavení průtoku vody na naší jednotce reverzní osmózy je nutnost výměny filtruZablokované filtry – vyměňte filtry Ohnuté trubky - Zkontrolujte, zda některá trubka v systému není ohnutá...

Zásobní nádrž se neplní

Nejčastějším důvodem zpomalení nebo zastavení průtoku vody na naší jednotce reverzní osmózy je nutnost výměny filtru Blokované filtry – vyměňte filtry Ventil zásobníku zavřený – Otevřete zásobník ventilu zásobníku Nízký tlak v...

Zásobní nádrž se neplní

Nejčastějším důvodem zpomalení nebo zastavení průtoku vody na naší jednotce reverzní osmózy je nutnost výměny filtru Blokované filtry – vyměňte filtry Ventil zásobníku zavřený – Otevřete zásobník ventilu zásobníku Nízký tlak v...

Filter change

Výměna filtru

Před instalací se ujistěte, že jste vypnuli přívod vody.Respektujte prosím místní instalatérské předpisy a předpisy.Děkujeme. Zavřete ventil T-adaptér pro uzavření přívodu vodyZavřete kulový ventil na zásobní nádržiOtevřete kohoutek pro uvolnění...

Výměna filtru

Před instalací se ujistěte, že jste vypnuli přívod vody.Respektujte prosím místní instalatérské předpisy a předpisy.Děkujeme. Zavřete ventil T-adaptér pro uzavření přívodu vodyZavřete kulový ventil na zásobní nádržiOtevřete kohoutek pro uvolnění...

Easy DIY installation RO600

Snadná DIY instalace RO600

Před instalací RO600 vypněte přívod vody.Doporučujeme dezinfikovat vaše filtry a spoje vhodným potravinářským dezinfekčním prostředkem.     Po instalaci znovu zapněte přívod vody a zkontrolujte těsnost.Před použitím vody doporučujeme propláchnout...

Snadná DIY instalace RO600

Před instalací RO600 vypněte přívod vody.Doporučujeme dezinfikovat vaše filtry a spoje vhodným potravinářským dezinfekčním prostředkem.     Po instalaci znovu zapněte přívod vody a zkontrolujte těsnost.Před použitím vody doporučujeme propláchnout...